BBQ стек Natur Premium

PP izdelki 0007 Natur Premium skinpack BBQ 3

BBQ стек Natur Premium

Нема потреба да се откажете од вкусот на скара со крајот на летото. Зачинет со маринада за скара, сочниот стек Natur Premium направен од пилешки надкопан без коски и кожа ќе поттикне летни вкусови во секој ден од годината. На пикник, на забава, за ручек во недела или само кога сакате вкусен пилешки бургер во кој ќе уживате без грижа на совест.

Совет за подготовка

Пилешки стек со маринада за скара мириса на пикник, што го прави идеален за правење бургер. Печете го, ставете помеѓу две лебчиња, додајте состојки по вкус и уживајте!

Рецепти Ново!

Natur Premium гарантира дека пилешкото месо е со добар квалитет. Изберете одлични пилешки јадења што се пријатни во сите прилики.