Пилешки гради

SlimFit izdelek piscancje prsi klobasa2

Пилешки гради

Одличниот колбас од пилешки гради е идеален за вкусен сендвич со малку маснотии. Во зависност, се разбира, од состојките што ќе ги додадете во него. Колбас од пилешки гради е совршен за семејство кое сака да ужива во заеднички појадок со лесни деликатеси од пилешко месо.

Совет за подготовка

Направете си вкусен тост сендвич. Ставете парче леб врз растопениот путер, потоа додадете пилешки гради, сирење и домати и уште едно парче леб одозгора. Пржете неколку минути од двете страни за да се стопи сирењето.

Рецепти Ново!

Natur Premium гарантира дека пилешкото месо е со добар квалитет. Изберете одлични пилешки јадења што се пријатни во сите прилики.