Димени гради од мисирка

PP izdelki 0010 Slimfit Dimljene puranje prsi kos2

Димени гради од мисирка

Мисиркините гради Slim & Fit од парчиња месо од мисирка се нежно димени. Тие се одликуваат со богат, чаден вкус кој оди добро со разновидни салати, сирења и зеленчук. Поголемото пакување е погодно за семејства и други прилики кога ви треба поголема количина сочни филета за здрави и лесни оброци.

Рецепти Ново!

Natur Premium гарантира дека пилешкото месо е со добар квалитет. Изберете одлични пилешки јадења што се пријатни во сите прилики.