Пилешки виршли Екстра биг

29 Extra Big virsla 250g

Пилешки виршли Екстра биг

Средно чадени мазни виршли кои се веќе термички обработени. Потопете ги во ладна вода и загревајте додека водата зоврие или потпечете ги на скара. Се јадат и ладни.

Рецепти Ново!

Natur Premium гарантира дека пилешкото месо е со добар квалитет. Изберете одлични пилешки јадења што се пријатни во сите прилики.